2017’nin İlk Patikondusu

Patikondu hareketi kaldığı yerden devam ediyor…

Nasıl başlasak söze,açıkcası çok bilemedik. Bu sebeple öncelikle uzun zamandır siz sokak hayvanları dostlarından gelen patikonduları yayınlayamadığımız için özür dileriz.Bir takım aksilikler ve kişisel durumlar,bu süreyi malesef ki uzattı. Ama 2017 itibariyle kaldığımız yerden devam etmek için,daha çok insana sokak hayvanları hakkında farkındalık oluşturmak için hızlıca yola kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Ayrı kaldığımız bu süre zarfında çok güzel şeyler de oldu. Bazı okullardaki güzel yürekli öğretmenler, bizlere telefonla ulaştılar ve patikondu projesini okullarında öğrencileriyle yapmak istediklerini, öğrencilerine sokak hayvanları sevgisini ve farkındalığını oluşturmak için,projeyi kullanmak istediklerini belirttiler. Seve seve kabul ettik. Bireysel bir çaba ile, farkındalık oluşturmak amacıyla çıktığımız bu yolda, biz de aslında doğru yöne gittiğimizi anlamış olduk. Selam olsun, yüreğinde hayvan sevgisi olan güzel yürekli insanlara…

2017’in ilk patikonduları,bize Gökhan Bey tarafından ulaştırıldı. Duyarlılığı ve yaptığı patikondunun fotoğraflarını bizimle paylaştığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Yapacağınız patikonduların fotoğraflarını patikondu@gmail.com adresine mail olarak göndermeyi unutmayınız :)

 

2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir